Fason Kozmetik Üretimin’ de Neden Biz?

Kozmetik fason üretici marka sahibi olduğu için Sağlık Bakanlığına karşı birçok sorumluluk üstlenmektedir Fason kozmetik üreticileri hem gerekli tecrübeye hem de yoğun bir bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Bu sektörde 30 yıllık tecrübeyle emin adımlarla ilerleyen firmamız en doğru formu tespit edip amaca yönelik en uygun fason kozmetik üretimi ürünlerini ürün sahiplerine sunmaktadır.

Fason Kozmetik Üretim Üstün Kalite ile Üretmeye Devam Ediyoruz.

Fason kozmetik üretimi ürünleriniz için Ar-Ge den başlayıp üretimden satışa kadar olan hikayesinde hep yanınızdayız. Biz geliştirip üretelim size sadece satması kalsın. Gerekli tüm bilgi, deneyim ve kalite tam bir paket halinde sizlere sunulmaktadır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bizlerle canlı destek üzerinden veya 05399386689 hattımızla veya formu doldurun sizinle iletişime geçelim.

Kozmetik Fason Üretim Süreci

Ön Görüşme

Her şey iş ortaklarımızın arzu etmiş oldukları ürün/ürünler ile ilgili detaylı bilgileri almakla başlar. Ürün içeriği, ambalaj seçimi, tasarımla ilgili düşünceler gibi bilgilerin derlendiği ilk toplantı sonucunda üretilecek olan ürünün yolculuğu başlar.

Fikirler

Tanışma toplantısı sonrasında iş ortağımızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda projenin yol haritası çizilir. İlk andan itibaren iş ortaklarımızı beklentilerinin de ötesine geçirmek hedeflerimiz arasındaki birinci önceliğimizdir.

Plan ve Sunum

Ürünler ar-ge’de tasarlanırken hedeflerimiz arasındaki önceliklerimiz, bilimsel çözümler ışığında, inovatif, sonuç odaklı, sağlıklı ve çevreci ürünler sunmaktır.

Tasarım

Beyazlar Group bünyesinde bulunan profesyonel Grafik Tasarım departmanı, yapmış olduğu bini aşkın ürün tasarımı tecrübesi ve imza atmış oldukları başarılı işlerle iş ortaklarına en üst düzeyde çözümler sunar.

Üretim

Alanında uzman mühendislerimiz tarafından GMP standartlarına göre hazırlanan ürünler tüm testleri geçtikten sonra firmamızda üretimi gerçekleştirilir.

Teslimat

Fason yapılan ürünlerin kullanıma hazır hale geldikten sonra firmamızdan adresinize kadar teslimatını sağlamaktayız.

Fason kozmetik üretiminde A’dan Z’ye her adımda Beyazlar Group uzmanlığını tercih edebilir, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Formumuzu doldurarak başvurun, fason kozmetik üretim ihtiyacınızda Beyazlar Group kalite ve güvencesini yaşayın.

Fason Kozmetik Üretimi 

Üretim süreçlerindeki tecrübelerimiz ile fason kozmetik üretim hizmeti vermekteyiz. Beyazlar Grup üretim tesisinde modern teknolojiyle pek çok marka için fason kozmetik üretim ürünleri üretiyoruz. Sertifikalandırma süreçleri ilk sırada olmak üzere, tüm üretim aşamalarını itinayla gerçekleştiriyoruz. Fason kozmetik üretiminde ki tecrübelerimiz ve yenilikçi yaklaşımımız ile özellikle Türkiye pazarında en önemli üreticilerden birisiyiz. Yalnızca Türkiye değil, yurt dışındaki markalar için de üretim hizmeti veriyoruz. Beyazlar Grup firması, ülkemizde sektöründeki çözümleriyle tartışmasız lider firmalardandır. Kullandığı teknoloji, Uzman kimyager, Dermotolog ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümlerle fason kozmetik üretim konusunda hizmet verdiği müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre daha iyi hizmeti çok daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır. Firmamız fason cilt bakım ürünlerifason saç bakım ürünleri , fason kişisel bakım ürünleri, fason cilt bakım maskeleri, akne sivilce tedavisi ürünlerinin ar-ge ve fason imalatı gibi pek çok ürün çeşitliliği ile hizmet vermekte olup sizlerin istekleri üzerine araştırma ve geliştirme hizmeti de vermektedir. Marka sahiplerinin hizmet talepleri dışında, kısmi hizmet alabilmesi yönünde çeşitli olanaklar sağlıyoruz. Marka sahipleri, fason kozmetik üretim konusunda firmamızdan tam hizmet alabileceği gibi gereksinimleri doğrultusunda AR-GE, ÜR-GE, TASARIM, PAKETLEME, ÜRETİM ve DANIŞMANLIK hizmetlerinden sadece birini ya da birkaçını da alabilmektedirler.

  • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Müşterilerimizin memnuniyetine giden yolun Ekip ve personellerimizden geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden tecrübeli ve güler yüzlü profesyonel ar-ge ve üretim ekibimizle hizmetinizdeyiz.
  • KALİTELİ VE PROFESYONEL ÜRETİM Fason kozmetik üretimi hizmetlerimiz sırasında kullanmış olduğumuz aktiflerin en nitelikli malzemelerden, etkinlik testleri yapılmış sertifikalı aktiflerden seçmekte ve insan sağlığı bakımından hiç bir riski taşımaması gerektiği bilinciyle üretim yapmaktayız .Fason kozmetik üretimi alanındaki deneyimimizle üretimde neler ile karşılaşacağımızı, neler yerine getirmemiz gerektiğini, üretimin hangi standartlarda gerçekleşmesi gerektiğini kurumsal deneyimimizle çok iyi biliyoruz. fason kozmetik üretim tesisimiz de ürettirmek istediklerinizi ve deneyimimizi birleştirip ortaya bir şablon çıkarmak önceliğimizdir. Ürünün içeriğinde kullanılacak aktiflerin ve formülün, müşterinin talepleri doğrultusunda ar-ge birimi tarafından geliştirilerek numune içerik üretimi temin edilmektedir. Fason kozmetik üretimi alanında, kişisel bakım ürünlerisaç bakım ürünlericilt bakım ürünlerigüneş koruyuculu aktifli kremler ve losyonlar, gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Beyazlar Grup ‘un ürünleri Türkiye genelinde binlerce mağaza ve milyonlarca tüketiciyle buluşarak tüketicinin güvenini, beğenisini kazanmayı ve tüketici memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı başarmıştır. Müşterilerimizden almış olduğumuz güvenle kişisel bakım ve fason cilt bakım ürünlerini arzu ettiğiniz marka adı altında tüketicisiyle buluşturuyoruz.
  • Üretim ve Dolum Tesisimiz de yüksek dolum kapasitesi ile istenen adetlerde fason kremfason losyonfason güneş yağlarıfason güneş kremleri için fason dolum işlemleri markalı ve markasız olarak da yapılabilmektedir.
  • Paketleme Ürünlerin kutulanması kozmetik dolum tesisi içinde bulunan ambalajlama makineleri ile otomatik şekilde yapılabilmektedir. Fason paketleme ve dolum ile sizlere yük olmadan ürünleriniz özenli şekilde kutulama ve ambalajlama işlemleri tamamlanır. fason kozmetik üretim konusunda tecrübe ve profesyonelliğimizi nitelikli, uygun maliyetli fason imalatdolumtasarım ve ambalajlama hizmetleriyle size sunuyoruz. Bünyemizde fason kozmetik üretimi olarak pek çok ürün çeşitliliği bulunur. Bunlara örneğin fason cilt ve saç bakım ürünleri var diyebiliriz. Bunların dışında da pek çok ürünümüz mevcuttur. fason cilt bakım serisifason göz çevresi bakım serisifason cilt leke giderici ürünlerfason saç bakım serisifason kişisel bakım serisifason cilt bakım maske serisifason cilt Onarıcı ürünler serisifason vücut bakım ürünlerifason bebek bakım ürünlerifason güneş bakım serisifason ayak bakım ürünleri Bünyemizde fason kozmetik üretim olarak pek çok ürün çeşitliliği bulunur. Bunlara örneğin fason krem üretimi cilt ve saç bakım ürünleri var diyebiliriz. Bunların dışında da pek çok ürünümüz mevcuttur. Fason krem üretimi de bu konu da önemli çalışmalardandır.

Fason Kozmetik Üreticileri

Beyazlar Group uzun yıllar deneyimleri kararı üretim tesislerinde kendi markaları için üretim yapmak isteyen zincir mağazaları için onların markası ile fason kozmetik üretimi, fason şampuan üretimi, fason krem üretimi hizmetleri vermektedir.

Fason Kozmetik Üretim

Beyazlar Group araştırma geliştirme (AR-GE) ve üretim geliştirme (ÜR-GE) ile emek verme ortağı fason kozmetik üreticileri için fason kozmetik üretim danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Fason Kozmetik Üretimi Ambalajlama

Ürünlerin kutulanması için fason kozmetik dolum tesisi içerisinde bulunan paketleme makineleri ile otomatik olarak yapılmaktadır. Fason kozmetik üreticileri arasında fason ambalajlama ve dolum ile sizlere herhangi bir yük olmadan ürünleriniz özenli halde kutulama ve paketleme işlemleri tamamlanır.

Fason Kozmetik Üreticileri

Firmamız Kocaeli, Gebze’de bulunmaktadır. Bulunduğumuz konum itibari ile hava alanına, TEM otoyoluna yakın mesafede olup, imalatı tamamlanan ürünleri Türkiye’nin her bölgesine ürün sevkiyatlarımızda problem olmadan kolayca sevk edebilmekteyiz.

Fason kozmetik üreticileri yapan firmalar arasında fason kozmetik üretim mevzusunda deneyim kazandık ve kaliteli, uygun fiyatlı fason kozmetik üretim, dolum, ambalajlama, kutulama ve paketleme hizmetlerini sunuyoruz.

Fason Sabun Üretimi

Fason sabun üretimi için ihtiyaçlarınız çerçevesinde, ürün portföyünüze uygun olarak, bolca müşteri beğenisi sağlayacağınız üretimler yapıyoruz. Yüksek nitelikli, organik sertifikalı yağlar kullanılarak yapılan doğal sabunlarımız ile müşteri portföyünüze hayallerinizde ki kendi markanız olan fason doğal sabunu sunun. 60+ ürün çeşitliliğine sahip sabun üretimimiz ile ürün setlerinizi tamamlayın. Bitkisel yağlarla sizin için özel olarak geliştirilecek olan formüllerle arzu ettiğiniz ürün kalitesine kavuşun. Sabunlarımız ile müşteri portföyünüze hayallerinizde ki sabunu sunun. 60+ ürün çeşitliliğine sahip sabun üretimimiz ile ürün setlerinizi tamamlayın. Bitkisel yağlarla sizin için özel olarak geliştirilecek olan formüllerle arzu ettiğiniz ürün kalitesine kavuşun. sabunlar da yaptığımız bazı 

Fason Sabun Çeşitleri

  1. 1. fason katı sabun
  2. 2. fason sıvı sabun
  3. 3. fason hediyelik sabun
  4. 4. fason doğal sabun

Fason Şampuan Üretimi

Fason şampuan üretimi sayesinde hem üretim hem de dolum işlemi bir hayli kısa ve pratik bir biçimde gerçekleştirilir. Fason üretim büyük veya küçük firmalarca tercih edilebilir. Bunun sayesinde büyük firmalar bazı masraflarını en aza indirgerken, küçük veya sektöre yeni giren firmalar ise bu biçimde sektöre daha kolay adapte olur. Şampuan üretimi için de bu tip üretim sık sık tercih edilmektedir. Fason şampuan üretimi ile firmaların hem üretim fiyatları hem de iş gücü masrafları fason imalat firma tarafından üstlenilir. Bu şekilde diğer firmaların markalaşma ve ürünle ilgili işler için daha fazla vakti olur. Fason üretim bu avantajları sayesinde farklı farklı bir çok sektördeki firmalarca tercih edilir. Fason şampuanüretimi ile diğer firmaların üretim veya dolum aşamasında kaybedeceği vakit ve mali zorluklar ortadan kaldırılmış olur. Bu şekilde hem üretim hem de dolum işlemleri hızlı ve pratik bir biçimde yapılır. Fason üretimi yaptıracak olan firmalar isterlerse şampuan ürünüyle ilgili bu işlemlerin ikisini aynı firmaya isterlerse de ayrı ayrı şirketlere yaptırabilirler. Fason bitkisel şampuan üretimi sayesinde büyük kozmetik firmaları tarafından da sık sık tercih edilir. Bu işlem diğer firmaların diğer bir işletmeden yardım alması olarak da görülebilir. Fason şampuan üretimi bütünüyle hijyenik bir biçimde gerçekleştirilir. Fason üretimi yapacak firma ile yaptıracak olan firma arasında güven ve kontrol açısında bütün ayrıntılar düşünülerek anlaşma yapılması gerekir. Bu şekilde her iki işletmenin da hakları korunmuş olur. Fason şampuan üretimi hem ambalajlama hem de paketleme kısmında da firmalar destek verebilir. Üretimin safhalarının beraberinde bütün bu işlemlerde de sorumluluk fason imalat yapan şirketlere rahatlıkla verilebilir. Fason şampuan üretimi hem ilaç hem de kozmetik ürünlerin üretimini yapan firmalar tarafında sık sık kullanılıyor. Bu üretim modeli sayesinde firmaların üstündeki yük azaltılmış olur. Hem büyük hem de küçük firmalarca tercih edilen fason şampuan üretiminin beraberinde fason şampuan dolum ve ambalajlama işlemleri de yapılabilmektedir. Firmalara hem iş gücü hem de maliyet bakımından avantaj sağlamakta olan fason imalat bir çok sektör tarafından da kullanılıyor.