Fason Kozmetik Üretimi

Fason kozmetik üretim süreçlerindeki deneyimlerimiz ile fason ve private label kozmetik üretim hizmeti de sunmaktayız. Beyazlar Grup üretim tesisinde modern teknoloji ile bir çok marka için kozmetik ve fason dermokozmetik ürünleri üretiyoruz. Sertifikalandırma süreçleri başta olmak üzere, tüm üretim aşamalarını özenle gerçekleştiriyoruz. Fason Kozmetik üretiminde ki deneyimlerimiz ve yenilikçi yaklaşımımız ile özellikle Türkiye pazarında en önemli üreticilerden biriyiz. Yalnızca Türkiye değil, yurt dışındaki markalar için de üretim hizmeti sunuyoruz.

Beyazlar Grup firması, ülkemizde sektöründeki çözümleriyle tartışmasız lider firmalardandır. Kullandığı teknoloji, Uzman kimyager, Dermotolog ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde yaratmış olduğu çözümler ile Fason kozmetik üretimi konusunda hizmet vermekte olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır. Firmamız fason cilt bakım ürünlerifason saç bakım ürünleri , fason kişisel bakım ürünleri, fason cilt bakım maskelerifason akne sivilce tedavisi ürünlerinin ar-ge ve fason üretimi gibi bir çok ürün çeşitliliği ile hizmet vermekte olup sizlerin istekleri üzerine araştırma ve geliştirme hizmeti de vermektedir.
Marka sahiplerinin hizmet talepleri dışında, kısmi hizmet alabilmesi yönünde çeşitli olanaklar sağlamaktayız. Marka sahipleri, fason üretim konusunda firmamızdan tam hizmet alabileceği gibi ihtiyaçları doğrultusunda AR-GE, ÜR-GE, TASARIM, PAKETLEME, ÜRETİM ve DANIŞMANLIK hizmetlerinden yalnızca birini veya birkaçını da alabilmektedirler.
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ Müşterilerimizin memnuniyetine giden yolun Ekip ve personellerimizden geçtiğini biliyoruz. Bu yüzden deneyimli ve güler yüzlü uzman ar-ge ve üretim ekibimiz ile (Kimyager,Dermotolog ve Eczacı )hizmetinizdeyiz.
KALİTELİ VE PROFESYONEL ÜRETİM Fason kozmetik üretimi hizmetlerimiz sırasında kullandığımız aktiflerin en kaliteli malzemelerden, etkinlik testleri yapılmış sertifikalı aktiflerden seçmekte ve insan sağlığı açısından hiç bir riski taşımaması gerekli olduğu bilinci ile üretim yapmaktayız .Fason kozmetik üretimi alanındaki tecrübemizle üretimde neler ile karşılaşacağımızı, neler yapmamız gerekli olduğuni, üretimin hangi standartlarda gerçekleşmesi gerekli olduğuni kurumsal tecrübemizle çok iyi biliyoruz. Kozmetik üretim tesisimiz de ürettirmek istediklerinizi ve tecrübemizi birleştirip ortaya bir şablon çıkarmak önceliğimizdir. Ürünün içeriğinde kullanılacak aktiflerin ve formülün, müşterinin talepleri doğrultusunda ar-ge birimi tarafından geliştirilerek numune içerik üretimi sağlanmaktadır. Fason kozmetik üretimi alanında, kişisel bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, güneş koruyuculu aktifli kremler ve losyonlar, gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Beyazlar Grup ‘un ürünleri Türkiye genelinde binlerce mağaza ve milyonlarca tüketiciyle buluşarak tüketicinin güvenini, beğenisini kazanmayı ve tüketici memnuniyetini en üst düzeye çıkartmayı başarmıştır. Müşterilerimizden aldığımız güvenle kişisel bakım ve fason cilt bakım ürünlerini istediğiniz marka adı altında tüketicisiyle buluşturuyoruz.
Üretim ve Dolum Tesisimiz de yüksek dolum kapasitesi ile istenilen adetlerde fason krem, fason losyon, fason güneş yağları, fason güneş kremleri için fason dolum işlemleri markalı ve markasız olarak da yapılabilmektedir.
Paketleme Ürünlerin kutulanması kozmetik dolum tesisi içinde bulunan paketleme makineleri ile otomatik olarak yapılabilmektedir. Fason ambalajlama ve dolum ile sizlere yük olmadan ürünleriniz itinalı şekilde kutulama ve paketleme işlemleri tamamlanır. Fason üretim kozmetik konusunda deneyim ve uzmanlığımız kaliteli, düşük maliyetli fason üretim, dolum, tasarım ve paketleme hizmetleri ile size sunuyoruz. Bünyemizde fason kozmetik üretimi olarak bir çok ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bunlara söz gelimi fason cilt ve saç bakım ürünleri var diyebiliriz. Bunların dışında da bir çok ürünümüz mevcuttur. Fason cilt bakım serisi, fason göz çevresi bakım serisi, fason cilt leke giderici ürünler, fason saç bakım serisi, fason kişisel bakım serisi, fason cilt bakım maske serisi, fason cilt Onarıcı ürünler serisi, fason vücut bakım ürünleri, fason bebek bakım ürünleri, fason güneş bakım serisi, fason ayak bakım ürünleri Bünyemizde fason kozmetik üretimi olarak bir çok ürün çeşitliliği bulunmaktadır. Bunlara söz gelimi fason krem üretimi cilt ve saç bakım ürünleri var diyebiliriz. Bunların dışında da bir çok ürünümüz mevcuttur. Fason krem üretimi de bu konuda önemli çalışmalardandır.