Fason Kozmetik Üretimi

Fason sabun üretimi için ihtiyaçlarınız doğrultusunda, ürün portföyünüze uygun olarak, bol miktarda satın alan memnuniyeti sağlayacağınız üretimler yapıyoruz. Yüksek kaliteli, doğal sertifikalı yağlar kullanılarak yapılan doğal sabunlarımız ile müşteri portföyünüze hayallerinizde ki kendi markanız olan fason doğal sabunu sunun. 60+ ürün çeşitliliğine sahip sabun üretimimiz ile ürün setlerinizi tamamlayın. Bitkisel yağlarla sizin için hususi olarak geliştirilecek olan formüllerle dilediğiniz ürün kalitesine kavuşun. Sabunlarımız ile satın alan portföyünüze hayallerinizde ki sabunu sunun. 60+ ürün çeşitliliğine sahip sabun üretimimiz ile ürün setlerinizi tamamlayın. Bitkisel yağlarla sizin için özel olarak geliştirilecek olan formüllerle istediğiniz ürün kalitesine kavuşun. Sabunlar da yapmış olduğumuz birtakım

Fason Sabun Çeşitleri

  1. Fason katı sabun
  2. Fason sıvı sabun
  3. Fason hediyelik sabun
  4. Fason organik sabun

Kalıp Sabun Üretimi

Talep ettiğiniz özelliklerde ve adetlerde fason sabun üretimini sizin için yapıyoruz. Doğal, bitkisel, meyveli türleriyle geniş ürün yelpazesine haiz beyazlar öbek kozmetik üretiminde ki tecrübesini sizin için hizmetinize sunuyor. Yüksek üretim kapasitesi ile müşterilerinize kesintisiz hizmet vermenizi sağlamaktayız. Satın alma öncesinde sizinle yapılacak olan görüşmelerde, sizin için geliştirilecek formüllerle sıcak porseses ve ya soğuk proses üretimler sağlayabiliyoruz. Tamamen özelleştirilmiş ve size ilişik sabunlar geliştiriyoruz. Kozmetik markanız, otel ve ya konaklama hizmeti sunduğunuz işletmeleriniz de sizin markanızı taşıyan sabunlar. Farklı ebatlarda ve farklı ambalajlama teknikleri ile size hizmet veriyoruz.

Türkiye Sabun Üreticisi

Doğal sabunlar Lavanta Yağlı Sabun, Eşek Sütlü Sabun, Aloe Vera Özlü Sabun, Ardıç Katranlı Sabun, Argan Özlü Sabun, Buğday Özlü Sabun, Defne Yaprağı Yağlı Sabun, Gül Özlü Sabun ve daha bir oldukça çeşidi ile sizlere online satış sitemizde sunulmaktadır. Sık sık tercih edilmekte olan bir diğer organik sabun ise Gül Özlü Sabun olmakla birlikte bir oldukca şahıs günlük cilt bakım rutinlerinde cildini yıkamak veya makyaj çıkarmak için temizleme amacıyla bu sabunları kullanabilmektedir. Gül Özlü Sabun içeriği yoğun olmayan ancak hiçbir katkı maddesi içermeyen bir sabun olmasından dolayı karma ve kuru ciltlerin favorisi haline geliyor. Sabunları cilt bakım rutinlerinde masaj yaparak ve ovarak cilde uygulayıp köpürttükten sonrasında bol suyla durulayarak derinlemesine bir temizlik sağlayabilirsiniz.