Dünya Genelinde Distribütörler ve Acenta Arayışlarımız Bulunmaktadır

Tek Tuşla Bayimiz Olun

Pek çok yere ihracat yapan firmamız ürünleri farklı yerlerde de satışa sunulmaktadır. Bitkisel ürün kalitesiyle bir çok kişinin favorisi olan özel ürünlerimiz bayiler tarafından toplu bir biçimde satın alınabiliyor.

Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

Ürün stokları veya ürün satışları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak dilerseniz bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Online Satış Ekibi ile Her Zaman Yanınızdayız sizlere her zaman hizmet sunan satış ekibimize sol alttaki kutucuktan istediğiniz zaman yazabilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre içerisinde dönüş yaparak sizlere yardım ediyor.

Hemen Başvurun!


  Bayilik Türü


  Toptan Aktar Ürünleri

  Mindivan Bitkisel Ürünler Aktar piyasasında bayilik veren bir firmadır. Bayi adaylarına sunmuş olduğu fırsatlar arasında pek çok önemli alternatif vardır. Öncelikle eğitimlerini kesinlikle ücretli olarak vermiyor. 400’e yakın ürün çeşidi ile oldukça ayrıntılı bir iş yeri kurabilme avantajı sunuyor. Her ürün için birer birer eğitim veren firmamız, Bununla beraber kısa bir süre içinde kar elde edebilmeniz için de her çeşit gereksinimde destek oluyor.Toptan aktar ürünlerini www.mindivan.com.tr web sitemizden güvenle oturduğunuz yerden tek tıkla satın alabilirsiniz.Ürünlerimizi toptan alabilmek için öncelikle bayi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

  Aktar Bayiliği

  Aktar bayiliği son senelerde popüler hale gelen işler arasındadır. İnsanların artık doğala yönelmesi ve farklı tatlar denemek istemesi aktarların daha fazla faaliyet alanına sahip olmasını sağlıyor. Birçok baharat çeşidinin ve bitkisel ürünlerin bulunduğu aktarlar ustalık gerektiren bir iş koludur. Bu sebeple bir aktar bayiliği açmadan önce bilmeniz gerekli olan çok fazla detay bulunuyor.
  Aktar dükkânları oldukça yaygın olarak bilindiği üzere yalnızca alternatif tıp ürünlerinin satıldığı satış noktaları değildir. Buralarda ne kadar çok çeşit var ise o kadar fazla müşteri potansiyeli demektir.
  Bir aktar dükkânı açmadan önce muhakkak ne kadar sermaye ayırmanız gerektiğine karar vermeniz gerekmektedir.
  Dükkân yeri seçiminde muhakkak titiz davranmanız gerekmektedir. Hatta bu konu da’da işletmemizin uzmanlığından da faydalanabilirsiniz.

  Aktar Ürünleri Toptan Satış

  Mindivan satış sitesi hemde bayiler içinde bir tedarik şirketi görevi görüyor. Bayilere özel hazırlanan aktar ürünleri toptan satış ile sizlere özel fırsatları görebilir ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Pek çok yere ihracat yapan firmamız ürünleri farklı yerlerde de satışa sunulmaktadır. Bitkisel ürün kalitesiyle bir çok kişinin favorisi olan özel ürünlerimiz bayiler tarafından da toplu bir biçimde satın alınabiliyor. Eğer bu özel fırsat ve indirimlerden faydalanmak istiyorsanız sitemize bayi üye girişi yaparak hemen ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ürün stokları veya ürün satışları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak dilerseniz bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Online Satış Ekibi ile Her Zaman Yanınızdayız Online alışveriş sürecinde sizlere her zaman hizmet sunan satış ekibimize sağ alttaki kutucuktan istediğiniz zaman yazabilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre içerisinde dönüş yaparak sizlere yardım ediyor. Alışveriş sırasında yaşayabileceğiniz aksaklıklar veya ürünler hakkında daha fazla bilgi almak dilerseniz her zaman sizler için hizmet sunan ekip arkadaşlarımız bulunuyor.

  Toptan Bitki Çayı

  Günlük hayatımızda sık olarak tükettiğimiz ve genel itibari ile farklı içeriklerle zenginleştirilmiş ancak içeriği bütünüyle doğal bitki, çiçek ve otlardan oluşturulan bitkisel çaylar, bize hemde güvenilir ve daha sağlıklı bir içecek oluyor. Farklı amaçlar ile tüketilen bitkisel çaylar bir çok farklı çeşidi ile de pek çok insanın favorisi. Kahvaltılarda güne güzel, enerjik zinde başlamak amacı ile tüketilen hemde insanların günlük olarak tükettikleri çaylar bazen diyet yapmak, bazen rahatlamak ve sinirleri yatıştırmak ve bazen de bağışıklığı güçlendirmek amacı ile kullanılabiliyor. Genel olarak bitkisel çaylar bütünüyle saf ve doğal içerikte ürünler olduğu için güvenle tüketiliyor. Günlük olarak bitkisel çayların 1 veya 2 bardaktan fazla tüketilmemesi uzmanlar tarafından öneri ediliyor. Toptan bitki çayı almak için hemen başvuru yap

  Toptan Zayıflama Çayı

  Bitkisel çayların birden çok çeşidi mevcut olmakla beraber yararları da bir o kadar çoktur. Doğal şifa kaynağı olarak kaynatılan çaylar tarih boyunca çok eski dönemlerde da tüketilmiş olmakla birlikte bazı bitkisel otlar veya çiçekler doğal ilaç olarak da kullanılmış. zayıflama çayları arasında bir hayli popüler olan Kinoa Çayı, Yeşil Çay ve benzeri bitkisel ürünler genelde , metabolizma düzenleyici ve günlük yaşamın stresini ve gerginliğini hafifletmesi amaçlı kullanılabiliyor. Toptan zayıflama çayı almak için hemen başvur! 

  Toptan Çay Fiyatları

  Toptan çay fiyatları için www.mindivan.com.tr web sitemizden güvenle oturduğunuz yerden tek tıkla satın alabilirsiniz.Ürünlerimizi toptan alabilmek için öncelikle bayi başvurusu yapmanız gerekmektedir

  Bitki Çayı Üretimi

  Yeşil Çay, bitkisel çaylar arasında bir hayli popüler olan bir çay türüdür. Yeşil Çay içeriğinde bulunan kateşin ve polifenoller ile kötü kolesterolü düşme etkisine sahiptir. Günlük kullanıma uygun olan ve lezzetli bir tada sahip olan Yeşil Çayı, süzme poşetlerden 1 adet alıp sıcak suya attığınızda rahatlıkla içilebilir hale getirebilirsiniz. Poşet çay formunda olan bu bitkisel ürünler kullanıcılara oldukça pratiklik sağlıyor. Çay demlemeye vakti olmayanlar için sabahları yaklaşık 3 dakikada hazırlayabildikleri güvenilir ve doğal bir içecek oluyor. Mindivan bünyesinde üretilen ve bütünüyle doğal içerikli birbirinden zengin bitkisel çaylar ile sizlerde lezzeti tadabilirsiniz.

  Bilgi alın!
  1
  Bizimle iletişime geçin!
  Merhaba
  Sana yardım edebilir miyiz?