Hakkımızda

Beyazlar Group olarak bünyemizde bulunan Mindivan ve Phytoflora markaları ile 30 yılı aşkındır Türkiye’de bitkisel ürünler alanında üretim yapmaktayız. Zengin ürün gamı ile birlikte bitkisel ürünler ve kozmetik ürünler olmak üzere iki ayrı üretim tesisine sahibiz. Kendi bünyemizde bulunan mikrobiyoloji laboratuvarında yaptığımız analizlerle, yüksek teknoloji ve nitelikli çalışanlarımızla üretim yapmaktayız. Firmamız sürekli Ar-Ge çalışmalarıyla yeni, izlenebilirliği yüksek ve en iyi ürünlerle hizmet vermeyi kendine prensip olarak seçmiştir. Asya’dan Avrupa’ya dünyanın birçok ülkesine ihracat yapan;

ISO 22000:2005, 14001:2015, OHSAS 18001:2007, ISO 9001:2015 ve GMP sertifikalarına sahip olan firmamız Beyazlar Group olarak dakikada yaklaşık, iki ürünü tüketicimiz ile buluşturuyoruz.

Tümü
Beauty İstanbul
Tiran Gıda Fuarı
Erbil Gıda Fuarı
Turab Türk Arap İş Adamları Fuarı
Expo Muisad Fuarı
Expo Natura Doğal ve Organik Ürünler Fuarı

VİZYONUMUZ

Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için, üstün kalitedeki Bitkisel Ürünler, Kişisel Bakım ve Kozmetik ürünlerini en uygun koşullarda sunmak.

MİSYONUMUZ

Beyazlar grup olarak başta ülkemiz olmak üzere Dünya’ da Uluslar arası markalarda yerini almak ve ülkemizin ekonomisine güç katmaktır.

DEĞERLERİMİZ

– Dürüstlük, Güvenilirlik, Sorumluluk
– Yenilikçilik, Sürekli Gelişim
– Kalite ve Sonuç Odaklılık
– Çalışan ve Müşteri Memnuniyeti

Kataloğumuzu İncelemek İster misiniz?