Fason Krem Üretimin’ de Neden Biz?

Kozmetik fason üretici marka sahibi olduğu için Sağlık Bakanlığına karşı birçok sorumluluk üstlenmektedir Fason krem üreticisi hem gerekli tecrübeye hem de yoğun bir bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Bu sektörde 30 yıllık tecrübeyle emin adımlarla ilerleyen firmamız en doğru formu tespit edip amaca yönelik en uygun fason krem üretimi ürünlerini ürün sahiplerine sunmaktadır.

Fason Krem Üretimi Üstün Kalite ile Üretmeye Devam Ediyoruz.

Fason krem üretimi ürünleriniz için Ar-Ge den başlayıp üretimden satışa kadar olan hikayesinde hep yanınızdayız. Biz geliştirip üretelim size sadece satması kalsın. Gerekli tüm bilgi, deneyim ve kalite tam bir paket halinde sizlere sunulmaktadır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bizlerle canlı destek üzerinden veya 05399386689 hattımızla veya formu doldurun sizinle iletişime geçelim.

Kozmetik Fason Üretim Süreci

Ön Görüşme

Her şey iş ortaklarımızın arzu etmiş oldukları ürün/ürünler ile ilgili detaylı bilgileri almakla başlar. Ürün içeriği, ambalaj seçimi, tasarımla ilgili düşünceler gibi bilgilerin derlendiği ilk toplantı sonucunda üretilecek olan ürünün yolculuğu başlar.

Fikirler

Tanışma toplantısı sonrasında iş ortağımızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda projenin yol haritası çizilir. İlk andan itibaren iş ortaklarımızı beklentilerinin de ötesine geçirmek hedeflerimiz arasındaki birinci önceliğimizdir.

Plan ve Sunum

Ürünler ar-ge’de tasarlanırken hedeflerimiz arasındaki önceliklerimiz, bilimsel çözümler ışığında, inovatif, sonuç odaklı, sağlıklı ve çevreci ürünler sunmaktır.

Tasarım

Beyazlar Group bünyesinde bulunan profesyonel Grafik Tasarım departmanı, yapmış olduğu bini aşkın ürün tasarımı tecrübesi ve imza atmış oldukları başarılı işlerle iş ortaklarına en üst düzeyde çözümler sunar.

Üretim

Alanında uzman mühendislerimiz tarafından GMP standartlarına göre hazırlanan ürünler tüm testleri geçtikten sonra firmamızda üretimi gerçekleştirilir.

Teslimat

Fason yapılan ürünlerin kullanıma hazır hale geldikten sonra firmamızdan adresinize kadar teslimatını sağlamaktayız.

Fason krem üretimi A’dan Z’ye her adımda Beyazlar Group uzmanlığını tercih edebilir, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Formumuzu doldurarak başvurun, fason krem üretim ihtiyacınızda Beyazlar Group kalite ve güvencesini yaşayın.

Fason Krem Üretimi

Fason üretim, marka ve firmanın standartları korunmak koşuluyla başka firmaya üretim yaptırması demektir. Fason krem üretici firmanın gereken profesyonel bilgi ve teknik birikime sahip olması gerekmektedir. Kozmetik sektöründe de fason krem üretimi yapılabilmektedir. Hassasiyeti en yüksek olması gereken fason firması derma teknolojiler ve sertifikalara sahip olması gerekmektedir.

 Sizin de güvenilir ekibi ve ileri teknoloji sistemleriyle çalışmaktadır. Sağlık Bakanlığı Onaylı çalışma belgeleri, ekip eğitim belgeleri gibi önemli detaylar bulunmaktadır. Üretim sözleşmesi yapmadan önce fason firması hakkında bilgi alınması her iki taraf için doğru olacaktır.

Fason kozmetik üretimi için tıklayın

Fason Krem Üretimi Nasıl Yapılır?

 Fason krem üretimi yapmak isteyen firma, kendi üretim teknolojisi ve standartlarını koruması koşuluyla başka firmaya üretim yaptırabilmektedir. Fason üretim sisteminde ürün markası üretici ya da ana firmaya ait olabilmektedir. Fason krem üretimi yapan firmanın ürün kalitesi ve üretim teknolojileri uygun olmalıdır. Her iki firma arasında yapılacak sözleşme dahilinde yapılacak üretime fason denmektedir.

 Fason üretici firma sahip olduğu ekipman ve profesyonel ekip uzmanlığı yönünde üretimler yapmaktadır. Özellikle kozmetik sektöründe fason üretim teknikleri yaygın olarak kullanılmaktadır. Ve sağlığı doğrudan etkileyen kozmetik ürünler ekstra ihtimam gerektirmektedir. Fason krem üretimi sayesinde yüksek kalite, sağlıklı, hijyen koşullarına uygun üretim yapılmaktadır.

 Firma, alanında uzmanlık sahibi kimyagerler ve dermatologla çalışarak yüksek kalite krem üretmektedir. Üretimi yapılan ürünün pazarlama ve depolaması yapılacak sözleşmede belirlenmektedir. Asıl firmaya üretimi yapılan krem teslim edilebileceği gibi pazarlaması da yapılabilmektedir.

Fason Krem Üretiminde Avantaj & Dezavantajlar

 Fason üretim yapan firmalar sektörde büyük başarı sağlamakta ve yoğun istihdam yaratmaktadır. Bu nedenle güvenilirliği kanıtlanan fason üreticilerle çalışarak zaman ve ekonomik kazanç sağlayabilirsiniz. Fason krem üretimi yanında şampuan, saç kremi, sabun gibi sayısız hijyen ürünleri üretilebilmektedir. Fason firması Sağlık Bakanlığı onaylı sertifikaları ve mesleğinde profesyonelleşmiş ekiple çalışmaktadır.

Avantajları arasında asıl firma adına yapılacak fason üreticiye işlerini yaptırarak kendisi diğer çalışmalarını aksatmamak bulunmaktadır. Fason firması uygun fiyata yüksek kalite üretim yaparak ana firmanın ve kendisinin ticari faaliyetlerini artırmaktadır. Ayrıca fason üretim asıl firmanın sektördeki yerini korumaktadır.

 Fason krem üretimi yaptırılmak istenen firmanın güvenilirliği ve üretim teknoloji sistemleri araştırılmalıdır. Beklenen sonucu alabilmek için fason üreticinin sorumluluğunun bilincinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması gerekmektedir.

 Dezavantajı var mı? Sorusunun cevabı her şeyde olduğu gibi fason üretimde de olumsuzluk yaşanabilmektedir. Fason üretim tekniği son yılların hayat kolaylaştıran üretim şeklidir. Her sektörde olduğu gibi kozmetik sektöründe de yoğun olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bilgi alın!
1
Bizimle iletişime geçin!
Merhaba
Sana yardım edebilir miyiz?