Fason Sabun Üretimin’ de Neden Biz?

Fason sabun üretici marka sahibi olduğu için Sağlık Bakanlığına karşı birçok sorumluluk üstlenmektedir Fason sabun üreticisi hem gerekli tecrübeye hem de yoğun bir bilgi birikimine sahip olması gerekmektedir. Bu sektörde 30 yıllık tecrübeyle emin adımlarla ilerleyen firmamız en doğru formu tespit edip amaca yönelik en uygun fason sabun üretimi ürünlerini ürün sahiplerine sunmaktadır.

Fason Sabun Üretimi Üstün Kalite ile Üretmeye Devam Ediyoruz.

Fason sabun üretimi ürünleriniz için Ar-Ge den başlayıp üretimden satışa kadar olan hikayesinde hep yanınızdayız. Biz geliştirip üretelim size sadece satması kalsın. Gerekli tüm bilgi, deneyim ve kalite tam bir paket halinde sizlere sunulmaktadır. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bizlerle canlı destek üzerinden veya 05399386689 hattımızla veya formu doldurun sizinle iletişime geçelim.

Fason Sabun Üretim Süreci

Ön Görüşme

Her şey iş ortaklarımızın arzu etmiş oldukları ürün/ürünler ile ilgili detaylı bilgileri almakla başlar. Ürün içeriği, ambalaj seçimi, tasarımla ilgili düşünceler gibi bilgilerin derlendiği ilk toplantı sonucunda üretilecek olan ürünün yolculuğu başlar.

Fikirler

Tanışma toplantısı sonrasında iş ortağımızdan aldığımız bilgiler doğrultusunda projenin yol haritası çizilir. İlk andan itibaren iş ortaklarımızı beklentilerinin de ötesine geçirmek hedeflerimiz arasındaki birinci önceliğimizdir.

Plan ve Sunum

Ürünler ar-ge’de tasarlanırken hedeflerimiz arasındaki önceliklerimiz, bilimsel çözümler ışığında, inovatif, sonuç odaklı, sağlıklı ve çevreci ürünler sunmaktır.

Tasarım

Beyazlar Group bünyesinde bulunan profesyonel Grafik Tasarım departmanı, yapmış olduğu bini aşkın ürün tasarımı tecrübesi ve imza atmış oldukları başarılı işlerle iş ortaklarına en üst düzeyde çözümler sunar.

Üretim

Alanında uzman mühendislerimiz tarafından GMP standartlarına göre hazırlanan ürünler tüm testleri geçtikten sonra firmamızda üretimi gerçekleştirilir.

Teslimat

Fason yapılan ürünlerin kullanıma hazır hale geldikten sonra firmamızdan adresinize kadar teslimatını sağlamaktayız.

Fason sabun üretimi A’dan Z’ye her adımda Beyazlar Group uzmanlığını tercih edebilir, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Formumuzu doldurarak başvurun, fason sabun üretimi ihtiyacınızda Beyazlar Group kalite ve güvencesini yaşayın.

Fason Sabun Üretimi

Firmalar, kendi ürün ve marka değerini korumak koşuluyla üretici firmaya fason sabun üretimi yaptırabilmektedir. Fason sabun üretici firma aranan koşullara sahip olmalıdır. Öncelikle Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak üretim belgesine sahip olmalıdır. Vergi mükellefi olması, teknik bilgi ve eğitime sahip ekibe sahip olması ve ISO 9001 belgesi sahibi olması gerekmektedir.

 Fason sabun üretimi yapan fason firması işveren adına yüksek kalite ve sağlık koşullarına uygun üretim yapmaktadır. fason sabun üretim sözleşmesi yaparak işin teslim edilmesi çok önemlidir. Fason firması, Sağlık Bakanlığı onaylı tüm sertifika ve belgelere sahip olarak çalışmaktadır.

Sabun çeşitlerimizi incelemek için tıklayın

Kozmetik fason başvuru için tıklayın

 Fason Sabun Üretimi Avantajları

 Sıvı sabun, sağlık ve temizlik konusunda en geniş kullanım alanına sahip ürünüdür. Dünya standartlarında sıvı sabun üreterek satışa sunulmaktadır. Fason sabun üretimi kozmetik sanayi ürünleri arasında bulunmaktadır. Fason sıvı sabun üretici firma güvencesiyle üretimi yapılacak yüksek kalite sabunlarınızla ticari faaliyetlerinizi geliştirebilirsiniz.

 Fason sabun üretimi yaptırarak hem marka değerinizi koruyabilir hem de kendiniz üretim maliyetini düşürebilirsiniz. Fason sabun üreticileri Sağlık Bakanlığından onaylı, vergi mükellefi olarak çalışmaktadır. Fason sabun üretimi, bir firmanın kendi marka ve ürün kalitesini korumak koşuluyla üretici firmaya ürün tedariki yaptırması demektir. Kozmetik sektörü başta olmak üzere fason sabun üretim şekli yoğun olarak kullanılmaktadır.

 Avantajları arasında kalitenin korunması ve uygun fiyata imalat yapılması bulunmaktadır. Kendi markanız ve firmanız adına yüksek kalite düşük maliyete fason sabun üretimi yaptırabilirsiniz. Uygun maliyetle, yüksek kalite ve sağlık güvencesine sahip fason sabun üretimi yaptırabilirsiniz.

 Fason Sabun Özellikleri

 Fason sabun üretici firması tarafından ürün analizi, alerjen raporları ve tüm detaylar özenle belgelenerek üretim yapılmaktadır. Fason sıvı sabun üretimi yaptırmak isteyenler güvenle bu sistemle çalışabilmektedir. Kozmetik ve sağlıkla ilgili tüm fason üretimlerinde bürokratik işlemlerin eksiksiz düzenlenmesi gerekmektedir. Fason sabun sözleşmesinde belirlenen kriterlere uygun üretim yapılması gerekmektedir.

 Fason sabun üretim firması ve asıl firma arasında imzalanan fason sözleşmesi formüller, alerjen testleri, iade şartları gibi tüm detayları içermelidir. Aksi halde beklenen sonuç alınamaya bilmektedir. Ayrıca fason sabun üretici ekibi, eğitim ve sektör tecrübesine sahip olmalıdır. Sağlık Bakanlığı onaylı sabun üretimi yapılarak kullanıcılara sunulmaktadır.

 Fason üretim ekibinde Biyolog, Kimya Mühendisi, Kimyager, Mikrobiyolog, Eczacı ve teknik elemanlar bulunmalıdır. Ekip, sektörde en az 2 yıllık tecrübeye sahip olmalıdır. Fason sıvı sabun üretimlerinizi fason sabun üretim tekniğiyle yaptırarak ticaret faaliyetlerinizde olumlu etkisinden yararlanabilirsiniz.

 Fason sıvı sabun üretimi kozmetik sanayinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Fasoncu, asıl firmanın marka, model ve üretim ayrıcalıklarını % 100 korumakta ve güncel üretim teknolojileriyle sabun üretmektedir.

Bilgi alın!
1
Bizimle iletişime geçin!
Merhaba
Sana yardım edebilir miyiz?